Waar vind ik het actuele aanbod van parkeerruimtes en bergingen?
Algemeen
Op dit moment zijn er geen parkeerruimtes of bergingen beschikbaar. Zodra er weer aanbod is, dan vindt u dit op onze aanbodpagina.
Zoekt u een eigen parkeerplaats, een garagebox of berging? Vidomes biedt rondom haar complexen meerdere parkeerruimtes, garageboxen en bergingen aan.
Let op: op dit moment zijn er geen parkeerruimtes of bergingen beschikbaar. Zodra er weer aanbod is, dan vindt u dit op onze aanbodpagina.
Op dit moment zijn er geen parkeerruimtes of bergingen beschikbaar. Zodra er weer aanbod is, dan vindt u dit op onze aanbodpagina.
U vraagt een parkeervergunning aan bij uw gemeente.
Wij maken met u een afspraak voor het tekenen van het contract en dan vindt ook de sleuteloverdracht plaats.
Bent u de kandidaat? U ontvangt dan van ons een uitnodiging voor het tekenen van de huurovereenkomst. Samen met deze uitnodiging krijgt u ook de eerste verhuurnota. De afspraak vindt plaats bij een van onze wijkkantoren. U krijgt tijdens deze afspraak ook de sleutels, toegangspas of tag.
Ja, u betaalt eenmalig € 13,92 administratiekosten bij aanvang van het huurcontract. Niet-huurders van Vidomes betalen 21% BTW bovenop de huurprijs per maand. Dit geldt ook voor huurders die een parkeerplaats, berging of garagebox huren die niet bij het complex hoort waar zij wonen.
Wij hanteren deze voorrangsregels:
Goed om te weten:
Is uw vraag niet beantwoord of vindt u de juiste informatie niet? Stel uw vraag online, dan beantwoorden wij deze zo spoedig mogelijk.
Stel uw vraag