Overeenkomst Vidomes en Heembouw voor bouw 84 duurzame appartementen in Palenstein

Woningcorporatie Vidomes en Heembouw hebben een overeenkomst gesloten voor de bouw van 84 huurappartementen in de wijk Palenstein in Zoetermeer. Vidomes bestuurder Daphne Braal en Gerard Bac (directeur Heembouw Wonen) ondertekenden de aannemingsovereenkomst.

Energiezuinig en rollatortoegankelijk

De 84 twee- en driekamerappartementen worden energiezuinig en rollatortoegankelijk. Behalve sociale huur komen er in het gebouw ook vrije sector appartementen voor het middenhuur segment. En op de begane grond is er plek voor een kleine maatschappelijk-commerciële organisatie.

Voorbereidende werkzaamheden

Inmiddels zijn de voorbereidende werkzaamheden begonnen waardoor de eerste contouren van de bouwlocatie zichtbaar zijn.

Bouwstart na de zomer

Direct na de zomervakantie start de bouw van dit Vidomes nieuwbouwproject dat ontworpen is door Steenhuis Bukman Architecten. De locatie van dit appartementencomplex is ideaal want het komt op loopafstand van het nieuwe winkelcentrum.

Wijkvernieuwing

In Palenstein stonden veel flats uit de jaren 60 die inmiddels gesloopt zijn. Met de vele nieuwsbouw die er al staat is er nu een meer gevarieerd woningaanbod. Door de wijkvernieuwing wordt Palenstein een mooie, duurzame en toekomstbestendige wijk met veel groen en water waar het prettig wonen is.